ÁLLÁSHIRDETÉS - Építésvezető

2013-06-17 Hírek

ÁLLÁSHIRDETÉS - Építésvezető Budapesti központú, piacvezető építőipari és ingatlanfejlesztő cégcsoport munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel ÉPÍTÉSVEZETÕ munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:
  • Kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Helyszíni irányítás
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása
  • Építési napló vezetése
A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
  • Felsőfokú, magasépítési és/vagy mélyépítési végzettség
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat a szennyvíztisztítás területén belül (csatorna és/vagy telep)
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, gazdag juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus összetartó csapat
  • Európai színvonalú munkakörülmények

Munkavégzés helye:
  • Budapest és környéke

Fényképes önéletrajzát magyar és német v. angol nyelven a whb@whb.hu e-mail címre várjuk.

Kérjük, hogy a második  személyes interjúra erkölcsi bizonyítványát beszerezni szíveskedjen.

2013.06.17.