ÁLLÁSHIRDETÉS - Létesítményfelelős munkakör

2012-06-18 Hírek

Győri központú, piacvezető építőipari és ingatlanfejlesztő cégcsoport munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel LÉTESÍTMÉNYFELELÕS munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:
• Kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
• Közreműködés a teljes generál-kivitelezés munkák elszámolásában, műszaki átadás lebonyolításában a használatbavételi engedélyhez szükséges dokumentációk előkészítésében
• Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
• Rendelések, árkalkulációk szerződések előkészítése

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
• Felsőfokú, magasépítési végzettség
• Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
• Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek
• Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség
• Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság
• Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, gazdag juttatási csomag
• Fiatal, dinamikus összetartó csapat
• Európai színvonalú munkakörülmények

Munkavégzés helye:
• Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Ipari Park

Fényképes önéletrajzát magyar és német v. angol nyelven a whb@whb.hu e-mail címre várjuk.

Kérjük, hogy a második személyes interjúra erkölcsi bizonyítványát beszerezni szíveskedjen.

2012.06.15.