PROJEKTVEZETŐ (Sopron)

Sopron

West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

PROJEKTVEZETŐ

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

Kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal;

Közreműködés a teljes generál-kivitelezés munkák elszámolásában, műszaki átadás lebonyolításában a használatbavételi engedélyhez szükséges dokumentációk előkészítésében;

Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása;

Rendelések, árkalkulációk szerződések előkészítése.

Elvárások:

Felsőfokú, magasépítési végzettség;

Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás;

Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek;

Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség;

Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság;

Legalább 5 éves szakmai gyakorlat;

B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés;

Fiatal, dinamikus csapat;

Stabil, tőkeerős vállalati háttér;

Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Sopron

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!