Álláshirdetés

2015-05-15 Hírek

Piacvezető építőipari és ingatlanfejlesztő cégcsoport biatorbágyi irodaházába munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel,
RECEPCIÓS
munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:
• Recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása és kiszolgálása
• Teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés
• Bejövő és kimenő kommunikációk kezelése - postai küldemények, e-mailek, telefon
• Ad hoc jelleggel felmerülő problémák megoldása

Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Középfokú szintű aktív angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Kedves, mosolygós személyiség
• Segítőkész, udvarias magatartás
• Ápolt külső, jó megjelenés
• B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Stabil, tőkeerős vállalati háttér
• Versenyképes fizetés
• Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
• Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség
• Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Vendel Park
Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a sinka.judit@whb.hu email címre várjuk.