Álláshirdetés

2015-05-18 Hírek

Munkatársat keresünk azonnali kezdési lehetőséggel,
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe, biatorbágyi munkavégzéssel.

Feladatok:

- Létesítménymegvalósítások műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása
- Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése
- Árajánlatok készítése, árajánlatok kérése, a beérkezett ajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása, költségek számítása
- Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges anyagi erőforrások meghatározása
- A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé
- Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása
- Megbízás esetén felmérési napló vezetése, elszámolások elkészítése
- Cég képviselete helyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken

Szakmai/gyakorlati követelmények:

- Építőmérnöki-, építészmérnöki,- vagy technikusi végzettség
- Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat (de: pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
- MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
- angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás
- legalább „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Elvárt készségek, képességek:

- önálló munkavégzési képesség, jó kommunikációs képesség
- monotóniatűrés, prezentációs készség és gyakorlat
- precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
- határidő érzékenység és tartás, csapatszellem, képesség a csapatmunkára

Előnyök:

- CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete
- második nyelv aktív használata

Amit nyújtani tudunk:

- Versenyképes fizetés, stabil, tőkeerős vállalati háttér
- Fiatal, dinamikus csapat, rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
- Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség
- Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a sinka.judit@whb.hu e-mailcímre várjuk.