MANITOU GÉPKEZELŐ

Változó, építkezési helyszínek Magyarország területén

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres MANITOU GÉPKEZELŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkagép kezelése, karbantartása
  • Anyagmozgatási, rakodási feladatok ellátása
  • Kezelendő géptípus: Manitou MRT 1640 Easy forgóvázas teleszkópos rakodógép

Elvárások:

  • 4511-es gépkezelői jogosultság
  • Legalább alapfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló gép(ek) kezelésében szerzett gyakorlat
  • Megbízhatóság, felelős munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

A munkavégzés helye:

  • Változó, építkezési helyszínek Magyarország területén

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!