PÁLYÁZATI PROJEKTMENEDZSER

Budapest V. ker., vagy Biatorbágy

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársakat keres

PÁLYZÁTI PROJEKTMENEDZSER

munkakörbe.

Téged keresünk, ha stabil, tőkeerős vállalati háttér és versenyképes fizetés mellett egy fiatalos, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, és fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség!

Feladatok:

  • Társaság közbeszerzési, tenderezési és jogi ügyeivel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása, folyamatok előkészítése, dokumentációk iktatása
  • Ajánlatok/részvételi jelentkezések összeállításban való részvétel;
  • Az ajánlat/részvételi jelentkezés beadásával kapcsolatos teendők ellátása
  • Pályázati dokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése;
  • Pályázathoz szükséges nyilatkozatok elkészítésében való közreműködés;
  • Pályázatok, dokumentumok leadási helyszínre juttatása;
  • Tárgyalásokon való részvétel, szükség esetén fordítási-, tolmácsolási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ajánlatkészítésben (közbeszerzés, EU-s pályázatok) szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • angol nyelv minimum középfokú, társalgási szintű ismerete (szóban, írásban)

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Építőiparban szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.
  • 6-8 órás munkaidő megállapodás szerint

A munkavégzés helye:

  • Budapest V. kerület vagy Biatorbágy, Vendel Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, munkavégzési hely, valamint bérigény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges.