Projektvezető (Debrecen)

Debrecen, Hajdú-Bihar vármegye

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

Projektvezető

munkakörbe.

Téged keresünk, ha stabil, tőkeerős vállalati háttér és versenyképes fizetés mellett egy fiatalos, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, és fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség!

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása,
  • Kivitelezési csapat (építésvezetők, műszaki előkészítők, munkahelyi mérnök, művezető stb.) helyszíni irányítása az előrehaladás érdekében
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Közreműködés a teljes generál-kivitelezés munkák elszámolásában, műszaki átadás lebonyolításában a használatbavételi engedélyhez szükséges dokumentációk előkészítésében;
  • Ütemtervek készítése
  • Szerződések, elszámolások, TIG-ek készítése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Rendelések, árkalkulációk szerződések előkészítése
  • Beszámolás előrehaladásról és költségekről a műszaki igazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú, magasépítési végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek;
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség;
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság;
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Déli Ipari Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!